Sothys Paris

Současnost

Firma SOTHYS Paris má v současnosti obchodní zastoupení ve více než 120 zemích světa a neustále rozvíjí své mezinárodní působiště.

V České republice působí již více než 20 let.

K exkluzivním značkám se řadí nejen díky svému postavení na předních místech žebříčku světových salonních kosmetických značek, ale také díky kvalitě a účinkům výrobků samotných.

Přípravky jsou určeny výhradně pro prodej v kosmetických salonech, kde je vždy zajištěno jejich odborné použití pro maximální spokojenost zákazníka.

Výsledkem více než šedesátileté profesionální práce a výzkumu v oblasti kosmetiky je rozmanitý program ošetření. Na světový i český trh přináší SOTHYS Paris širokou škálu kosmetických přípravků k ošetření pleti a celého těla. V nabídce této francouzské značky najdete také pánskou péči, sluneční péči či pečující dekorativní kosmetiku.

Srdcem profesionálních ošetření  je exkluzivní modelážní technika Digi – Esthétique®. Kombinuje tlaky prstů, masáž  a odvodňování. Posiluje účinnost a výsledky aplikovaných produktů, intenzivním relaxačním účinkem odbourává stres, zlepšuje cirkulaci energie, revitalizuje pleť.

Značka nabízí svým klientům  také jedinečný „kosmeceutický program“,  jehož název vznikl spojením dvou konceptů cosmetic & pharmaceutical. Jedná se o přívlastek pro neuvěřitelně rychlé, efektivní a zkrášlující ošetření  pleti, které v sobě skrývá sílu lékařské kosmetiky a jemnost kosmetického ošetření: Pore Refiner System s H2CR komplexem (řada pro ošetření rozšířených nebo ucpaných pórů), Anti – Ầge Collagène Hyaluronique(vyhlazující kúra se skvělým liftingovým účinkem  založená na profesionální diagnóze kosmetiček), novinku Peeling resurfaçant (intenzivní peeling pro okamžitou obnovu pleti).

Kromě obličejových profesionálních ošetření nabízí SOTHYS Paris tělová profesionální ošetření pro wellness a spa založená na souznění účinků specifických aktivních složek a  patentovaných exkluzivních manuálních technikách. Dopřát si můžete také rituály relaxační, zeštíhlující, detoxikační, odvodňující či bahenní zábaly a reflexní masáž chodidel.

 

ELEGANCE s.r.o.

Firma ELEGANCE s.r.o. je výhradním dovozcem exkluzivní francouzské profesionální kosmetické značky SOTHYS Paris pro ČRMgr. Taťána Zajarošová působí jako majitelka této společnosti v České republice více než 20 let.

Hlavním cílem profesionálního týmu je obeznámit širokou veřejnost s luxusní francouzskou kosmetickou značkou SOTHYS Paris a zajistit tak, aby v každém městě naší republiky mohly zákaznice používat tuto exkluzivní kosmetiku, která poskytuje jedinečnou péči prostupující všemi smysly.

Díky speciálně vyškoleným kosmetičkám napomáháme zákaznicím zbavit se problému, který je trápí a pozvednout tak jejich sebevědomí.

Firma zajišťuje školení nejen pro začínající kosmetičky, ale pořádá také semináře speciálních masáží Digi-Esthétique® a odborné proškolení obličejových a tělových kúr.

Projevíte-li zájem o kosmetický seminář, jsme schopni v nejbližším možném termínu uspokojit vaše požadavky prostřednictvím týmu profesionálně vyškolených zaměstnanců firmy ELEGANCE s.r.o.

Pro kosmetické salony poskytujeme služby na profesionální úrovni.

Ředitelství firmy společně s Vizážistickým centrem sídlí v Ostravě.

Firemní školicí centrum se nachází v Praze 5 v Paláci AUSTRIA.

 

ELEGANCE s.r.o.  - výhradní dovozce exkluzivní francouzské profesionální kosmetické značky SOTHYS Paris pro ČR

Školící centrum Praha

Školící centrum Palác AUSTRIA Praha

    

    

 

Filozofie značky

Společnost SOTHYS Paris přináší na český trh ucelenou řadu profesionální francouzské kosmetiky používanou v institutech krásy, wellness a spa po celém světě. Složení této luxusní pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustále se modernizujících laboratořích. Takto je zaručena její maximální kvalita a efektivita.

SPOLUPRÁCE SOTHYS S KOSMETICKÝMI PROFESIONÁLY

Partnerství je založeno na vzájemné spolupráci firmy SOTHYS a kosmetiček, jejichž společným cílem je dokonalé uspokojení zákazníka. Výrobky firmy SOTHYS jsou klientům doporučovány na základě profesionálních rad špičkově vyškolených kosmetiček. Jejich odborné zkušenosti jsou velmi důležité pro dokonalý výsledek ošetření, protože účinky kosmetických přípravků jsou efektivní pouze v případě správné aplikace.

Mnozí z nás žijeme hektickým životním stylem a jsme vystaveni nadměrnému stresu. Kosmetické ošetření svým uklidňujícím účinkem přispívá ke zlepšení celkového stavu našeho organismu. Spojí-li se účinky kosmetického přípravku s odbornou kosmetickou péčí, dosáhneme požadovaného a účinného efektu.

Salonní obličejové a tělové kúry jsou určeny výhradně pro ošetření v kosmetickém salonu. Pro firmu SOTHYS Paris není důležitý pouze samotný prodej výrobků, ale i používané metody a způsoby ošetření (Digi-Esthétique®). Salonní kúry jsou neustále zdokonalovány a úspěšně drží krok se světovým vývojem účinných aktivních látek a nejmodernějších metod.

Všechny kosmetičky procházejí důkladným školením. Je tak zaručeno, že jednotlivá ošetření zachovávají speciální postupy a metody vyvinuté SOTHYS Paris.

NEUSTÁLÁ TECHLOGICKÁ INOVACE

Hledání originálních a cílených řešení na všechny problémy pleti, nabídka kompletních sofistikovaných a vysoce efektivních programů krásy už více než 60 let – to vše vyžaduje stálou investici do výzkumu a vývoje.

Labolatoře Sothys SOREDEC v Brive jsou v permanentním kontaktu s univerzitami a dalšími výzkumnými laboratořemi a každý rok vycházejí s exkluzivními technologickými inovacemi kombinujícími komfort a účinnost přípravků (např. Tex-Oe®, Antiglyskin®, Proteasyl®, Photopréventine®, CelligentTM atd.) Složení přípravků je výsledkem nejnovějších pokroků v kosmetice (aromaterapie, biotechnologie, algoterapie atd.) Všechny produkty jsou vytvořeny v přísném souladu se standardy ochrany životního prostředí.

 

Certifikací ISO 9001 Sothys garantuje nejen dobrou snášenlivost svých přípravků, ale také jejich vysokou účinnost. Naprostou samozřejmostí je přísná kontrola vzorků během každého kroku výrobního řetězce, hodnocení přípravků více než 100 ženských odborníků a také testování ve speciálních nezávislých laboratořích. Jediné měřítko kvality je totiž podle Bernarda Mase dokonalost.  

V rámci projektu Sothys Auriac bylo vytvořeno výzkumné centrum, které se specializuje na rostliny a jejich možnosti ve světě kosmetiky v duchu filozofie návratu k prapůvodu člověka a ke kořenům všech smyslů.

 

SOTHYS International

520 zaměstnanci, obratem 56 milionů €, filiálkami v Evropě, USA a Asii, 16 000 salony krásy a spa centry po celém světě potvrzuje SOTHYS svou vedoucí pozici na trhu profesionální kosmetiky.

Administrativní centrála - Brive (Francie)

Výzkumně vývojová laboratoř SOREDEC – Brive (Francie)

Továrny - Miami (USA), Meyssac (Francie)

Distribuční centrum - Ussac (Francie)

Mezinárodní školicí centrum - Paříž

Sothys Paris Institut - 128 rue du Fbg Saint-Honoré v Paříži, 5th Avenue v New Yorku

Do salonů Sothys, které sídlí na dvou prestižních světových adresách, se ráda vrací Uma Thurmanová, Sophie Dahlová, Jude Law nebo třeba Ashton Kutcher, ale také profesionální vizážisté celebrit a každý, kdo se zajímá o zářivou a věčnou krásu.

BRIVE

SOREDEC-VÝZKUMNÉ ODDĚLENÍ

MEYSSAC

USSAC

                 

       

SOTHYS PARIS INSTITUT V PAŘÍŽI, 128 rue du Fbg Saint-Honoré

                       

SOTHYS PARIS INSTITUT NEW YORK, 5th AVENUE

 

Legenda o SOTHYS

SOTHYS – takto pojmenovali staří Egypťané hvězdu oslňujícího jasu. Podle starověké řecké mytologie byla SOTHYS nejjasnější hvězdou na obloze. Objevovala se za jasných egyptských nocí před očima obyvatel země faraónů jako klenot mezi všemi klenoty.

Nejen lidé byli fascinováni třpytem a krásou hvězdy SOTHYS. Dle legendy v dobách, kdy se bohové radovali, trpěli a milovali jako pozemšťané, panovala vášeň, nenávist, láska, zlost, žárlivost a pomsta i mezi hvězdami a planetami.

Jedné noci při svých nebeských poutích potkal Saturn mladou hvězdičku SOTHYS. Hluboce se do ní zamiloval a zahořel mocnou vášní. Ani Venuše se mu nezdála tak nádherná a krásná. Jaký rozruch vyvolala mezi hvězdami jeho bezmezná touha vstoupit se SOTHYS do svazku manželského?

Oslňující Venuše se nemohla vyrovnat s touto nebeskou láskou. Byla velmi žárlivá a provedla svou pomstu pomocí důmyslných ženských intrik. Přetrhla řetězy, které napnul Saturn, aby přitáhl a sevřel hvězdičku SOTHYS do svého náručí. Zářící hvězda SOTHYS se zřítila z oblohy a navždy zmizela. V tu chvíli se zdálo, že oblaka, větry, hromy, blesky a dokonce i samo nebe musí být strženo do propasti. Byla to bolest vesmíru připraveného o nejzářivější hvězdu nebo zlost Saturna, který viděl, jak se ztrácí hvězda jeho vytoužených snů? Saturnovi tekly slzy bez ustání po čtyřicet dní, po čtyřicet nocí a zaplavovaly zemi. Byly snad příčinou potopy světa? Kdo ví...

Po staletí svět o Sothys neslyšel, dokud se neobjevila kosmetická společnost,  jejíž filozofie se orientuje na zářící a věčnou krásu – firma SOTHYS PARIS.

 

Historie

V roce 1946 založil doktor biologie pan Hotz laboratoře firmy SOTHYS a poté otevřel kosmetický salon v nejluxusnější ulici Paříže „Rue du Faubourg Saint-Honoré“, kde dnes mají sídlo nejprestižnější kosmetické a módní značky. V salonu byly poprvé představeny fluidní séra v ampulích, kosmetické výrobky a speciální obličejové salonní kúry. Salon prošel během let řadou změn a dodnes reprezentuje exkluzivní značku SOTHYS na nejvyšší úrovni.

V roce 1966 zakoupila pařížský salon krásy rodina Masů. Původně vlastnila lékařský podnik v Principauté de Monaco, a proto Bernard Mas vyrůstal v atmosféře, kde byly dennodenně vedeny vášnivé diskuze o farmaceutických a parafarmaceutických novinkách.Pocházel z prostředí, v němž vědci a chemici horlivě objevovali možnosti, které v 50. letech nabízel kosmetický průmysl.Protože byl přesvědčen o budoucnosti kosmetiky ve zkrášlujících centrech, rozhodl se získat stálé místo na trhu s exkluzivní kosmetikou a vybudoval moderní firmu specializovanou výhradně na kosmetiku pro profesionální využití.

Od roku 1969 se bratr prezidenta společnosti, pan Jean-Pierre Mas, stará o rozvoj firmy ve Francii. Bernard Mas se mohl plně soustředit na světové trhy a postupně rozvíjet kosmetickou firmu. SOTHYS se tak zaslouženě stala rodinnou firmou mezinárodního charakteru.

          

BERNARD MAS se syny                         FREDERIC MAS (vlevo) a CHRISTIAN MAS (vpravo)

 

V průběhu dalších let se firma úspěšně rozvíjela a v roce 1971 došlo k vybudování reprezentativního centra v městě Meyssac na jihu Francie. O pět let později se přestěhovala veškerá administrativa do nového sídla v Brive, regionu Corréze v jihovýchodní Francii. Ke kanceláři vedení se postupně přidružily vědecké a výrobní laboratoře. V roce 1988 proběhla rozsáhlá modernizace firmy a provoz byl slavnostně znovu zahájen bývalým francouzským prezidentem Jacquesem Chiracem.

Od 70. let začaly vznikat první filiálky v Evropě a v současné době se SOTHYS Paris nacházejí téměř ve všech zemích Evropské Unie. V roce 1982 byla zřízena sesterská firma v Miami na Floridě, odkud je zásobován trh na americkém kontinentu a od roku 1985 existuje pobočka v Singapuru pro výraznější pokrytí asijského trhu.

Dnes špičkově vyškolené kosmetičky pečují o krásu a pohodu svých klientek ve více než 120 zemích světa.

Cílem firmy SOTHYS je dosáhnout na kosmetickém trhu co nejlepších výsledků a absolutní spokojenosti klienta. Tým vědců, výstižně pojmenovaný výzkumná jednotka, každý rok obnovuje technologické složení výrobků. Výsledné hi-tech formule vznikají ve spolupráci s pracovníky v mezinárodních laboratořích a propojením vyspělé technologie a aktuálních trendů – aromaterapie, biotechnologie, algoterapie a smyslové kosmetiky.

Úspěch SOTHYS je však postaven zejména na věrnosti hodnotám – filozofii výroby i prezentace. Strategie, založená na harmonii duše a těla, trendu fyzické harmonie těla, efektivitě, technologické inovaci i nových manuálních technikách, funguje ke spokojenosti nejdůležitějšího článku řetězce – Vás.